ما را در اینستاگرام دنبال کنید :

تچرا Tachra

قیمت اجرای کناف سقف

دسته بندی


محبوب ترین مقاله ها


آشنایی کامل با سقف کاذب دکوراتیو
۷ خرداد ۱۴۰۲

Full Awareness With Decorative False Ceiling شیک ترین و مدرن ترین روش‌ اجرای ...

نور مخفی
۶ آبان ۱۴۰۱

نور مخفی ، تیم فیدر سازه گستر تچرا امیدوار است با خواندن این مطلب در ...

مدل نور مخفی سقف پذیرایی
۳۰ شهریور ۱۴۰۱

مدل نور مخفی سقف پذیرایی ؛ بهتر است از بین طرح های خلاقانه که ...

قیمت نور مخفی
۲۵ شهریور ۱۴۰۱

قیمت نور مخفی ؛ با توجه به انواع مختلف آن متفاوت می باشد ، ...

نور مخفی سقف اتاق خواب
۱۶ شهریور ۱۴۰۱

نور مخفی سقف اتاق خواب ؛ یکی از نورپردازی های دکوراسیون داخلی می باشد . ...

۳۰ مرداد ۱۴۰۱

ورق کناف سقف ؛ صفحات روکش دار گچی یا تایل گچی کناف می باشد ...

برچسب ها


قیمت اجرای کناف سقف

قیمت اجرای کناف سقف

قیمت اجرای کناف سقف ؛ از پروژه ای به پروژه دیگر متغیر می باشد و نمی توان قیمتی ثابت برای آنان در نظر گرفت . به طور کلی امروزه استفاده از کناف سقف برای بسیاری از دکوراسیون های داخلی بسیار پر کاربرد می باشد و تعداد بیشماری از طراحان داخلی معتقدند استفاده از کناف سقف در بخش های مختلف یک ساختمان می تواند زیبایی و تاثیرگذاری آن را دو برابر کند . در استفاده از کناف برای سقف بخش های مختلف یک ساختمان ، رعایت اصولی قانونی بسیار ضروری می باشد و عدم توجه به آنان می تواند موجب نتیجه ای عکس در نتیجه کار بشود . برای اجرای کناف سقف ، توجه به ارتفاع سقف و همچنین هماهنگی بین اجزای مختلف ساختمان بسیار ضروری می باشد .

قیمت اجرای کناف در سال 1400

در قیمت گذاری کناف و اجرای آن عوامل بسیار متعددی تاثیرگذار می باشند . از اصلی ترین عوامل در تعیین قیمت کناف ها ، متریال و مواد تشکیل دهنده آنان می باشد که هرچه دارای کیفیت بهتر و مواد اولیه مرغوب تری باشد ، قیمت آن نیز افزایش خواهد پیدا کرد . کناف ها به طور کل یبه دو دسته ثابت و متحرک قابل تقسیم می باشند که در نوع ثابت آن ، کناف ها از پنل سقفی جدا نخواهند شد و در مقابل ، کناف های متحرک می توانند به راحتی از پنل سقفی جدا بشوند . هر کدام از این کناف ها با توجه به کاربرد و متریال مورد استفاده در ساخت آنان دارای قیمت های متنوعی می باشند .

علاوه بر قیمت کناف ها ، دستمزد نصاب نیز می تواند در تعیین قیمت نهایی بسیار تاثیرگذار باشد ، هرچه سختی کار نصاب بیشتر باشد به مراتب هزینه نهایی نیز افزایش خواهد یافت . بازار و شرایط اقتصادی امروزه به دلیل عدم ثبات ، شرایطی را ایجاد کرده است که امکان قیمت گذاری ثابت برای محصولات و کالاها وجود ندارد ، زیرا قیمت ها در مدت زمان بسیار کمی بروز می شوند . برای اطلاع از قیمت دقیق کناف سقف ارزان و نحوه سفارش آنان ، با شرکت تچرا در ارتباط باشید .

قیمت اجرای کناف در سال 1400
قیمت اجرای کناف در سال 1400

قیمت اجرای کناف در سال 1401

امروزه به دلیل شرایط اقتصادی و عدم ثباتی که در بازار و قیمت گذاری های آن وجود دارد ، امکان قیمت گذاری ثابت برای هیچ نوع کالا و محصولی امکان پذیر نمی باشد ، اما آنچه در چنین شرایطی بسیار واضح می باشد ، افزایش و نوسانات قیمت ها می باشد و این موضوع سبب شده است افراد بسیار زیادی تحت تاثیر چنین شرایطی قرار بگیرند .

کناف نیز از جمله همین موارد می باشد که نمی توان با توجه به شرایط اقتصادی برای آن ، قیمتی ثابت تعیین کرد . شرکت تچرا با داشتن سابقه ای درخشان و طولانی در زمینه انواع کناف های سقفی و دیواری می تواند با بروز ترین اطلاعات در زمینه نصب کناف ها ، شما را در جهت خریدی کاملا هوشمندانه و مقرون به صرفه راهنمائی کند . برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت و نحوه سفارش انواع کناف ، با کارشناسان تچرا در ارتباط باشید .

قیمت اجرای کناف در سال 1401
قیمت اجرای کناف در سال 1401

قیمت اجرای کناف در تهران

کناف امروزه در صنعت ساخت و ساز دارای کاربردهای بسیار زیادی می باشد و از این رو برای بسیاری از افراد مورد توجه قرار گرفته است . توجه زیادی که به این نوع از مصالح ساختمانی صورت گرفته است ، موجب شده است که افراد بسیاری در راستای تولید و اراده این نوع از کناف ها در حال فعالیت باشند . آنچه می تواند فروشگاه ها و تولیدکنندگان متفاوت را از یکدیگر متمایز کند ، کیفیت کالا و همچنین خدماتی می باشد که به مشتران خود ارائه می دهند .

شرکت تچرا با داشتن بیش از 10 سال سابقه در زمینه ارائه انواع کناف ها ، اکنون دارای تجربه ای بسیار کاربردی در این زمینه بوده و می تواند مخاطبان خود را به مشتریانی وفادار تبدیل کند . شرکت تچرا با داشتن تنوع قیمت محصولات و همچنین خدمات گوناگون ، می تواند بهترین گزینه برای انتخاب و اعتماد شما باشد . برای دریافت قیمت انواع کناف و نحوه سفارش آنان ، شرکت تچرا را دنبال کنید .

قیمت اجرای کناف در تهران
قیمت اجرای کناف در تهران

قیمت کناف سقف نور مخفی

کناف های مورد استفاده در سقف به دو صورت ثابت و متحرک می باشند . کناف های سقفی ثابت دارای دو نوع ساده و طرحدار می باشند که در بسیاری از شرایط با توجه به کاربرد مورد انتظار شما ، هر کدام دارای مزیت های بسیار زیادی می باشند . کناف های ساده ، کناف هایی می باشند که در اشکال هندسی گوناگون از جمله دایره و مستطیل قابل سفارش و ارائه می باشند . این نوع از کناف ها به دلیل سادگی ای که دارا می باشند ، همیسه طرفدارن خاص خود را دارا می باشند و بیشتر برای استفاده در سبک های مدرن و مینیمال مورد استفاده قرار می گیرند .

استفاده از نورپردازی در کنار این نوع از کناف ها می تواند از بهترین ایده هایی باشد که طراحان داخلی برای جذابیت بیشتر سقف و به طور کلی محیط ، مورد استفاده قرار می دهند . نورپردازی های مورد استفاده در سقف کناف ، می تواند با جزئیات و یا حتی بسیار ساده طراحی شود . انتخاب هر کدام از این موارد تا حد بسیار زیادی در ابتدا به سلیقه شخصی شما و در گام بعد به میزان هماهنگی با محیط وابسته می باشد . نورپردازی های موجود دارای رنگ های بسیار متنوعی می باشند که انتخاب رنگ آنان نیز تا حد زیادی به تناسب با محیط بستگی خواهد داشت . برای دریافت قیمت کناف سقف نور مخفی و نحوه سفارش آن ، تچرا را دنبال کنید .

قیمت کناف سقف نور مخفی
قیمت کناف سقف نور مخفی

قیمت کناف سقف پذیرایی مستطیلی

از میان کناف هایی که به صورت ثابت در سقف مورد استفاده قرار می گیرند ، نوع ساده آن دارای طرفدارن بسیار زیادی می باشد . این نوع کناف ها بیشتر در اشکال هندسی و به خصوص دایره و مستطیل قابل ارائه می باشند . هر دو طرح بیان شده در طراحی داخلی بسیار پرکاربرد می باشند ، اما مستطیل دارای مزایای بسیار زیادی به خصوص برای استفاده در محیط هایی می باشد که فضای آن با یکدیگر تفکیک نشده است .

استفاده از این نوع سقف ها در فضای گوناگون از جمله پذیرایی ، موجب تفکیکآن فضا از فضای دیگر می شود ، در واقع به واسطه استفاده از این نوع کناف ها در سقف ، می توان به راحتی فضای ساختمان را از یکدیگر متمایز کرد و از زیبایی دوچندان آن بهره برد . این نوع کناف ها در هر نوع محیطی قابل استفاده می باشند و برای آنان هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد . برای اطلاع از قیمت انواع کناف سقف ، شرکت فیدار سازه گستر تچرا را دنبال کنید .

قیمت کناف سقف پذیرایی مستطیلی
قیمت کناف سقف پذیرایی مستطیلی

لیست قیمت دستمزد اجرای کناف

برای تعیین قیمت کناف سقف ، عوامل متعددی تعیین کننده می باشند . هر کدام از این دلایل به خودی خود می توانند در متغیر بودن و کم و زیاد شدن قیمت ها تاثیر گذار باشند . از اصلی ترین دلایلی که می تواند در قیمت کناف مهم باشد ، جنس و متریال مصرفی باشد و بعد از آن اجرت نصاب ، که هرچه دارای سختی کار بیشتری باشد ، اجرت بیشتری نیز خواهد داشت . امروزه نیز عدم ثبات بازار اقتصادی و ارز ، از دلایلی است که امکان تعیین قیمت ثابت برای محصولات و خدمات امکان پذیر نیست . با توجه به تمام مطالب گفته شده ، برای اطلاع از قیمت کناف سقف و نحوه سفارش آن ، تچرا را دنبال کنید .

لیست قیمت دستمزد اجرای کناف
لیست قیمت دستمزد اجرای کناف

نحوه محاسبه قیمت کناف سقف

برای محاسبه قیمت کناف سقف به طور کلی 4 روش موجود می باشد .

  • محاسبه قیمت کناف به صورت سطح گسترده نمایان
  • متر کردن سقف کاذب کناف بر اساس متراژ زیربنا
  • اعلام مبلغ به صورت تلفیقی ( متراژ زیر بنا و متر طول باکس )
  • پرداخت نهایی به صورت مقطوع

شرکت فیدار سازه گستر تچرا ، با سابقه ای درخشان در زمینه ارائه انواع کناف های سقف و همچنین با تنوع قیمت ، می تواند بهترین گزینه برای انتخاب توسط مشتریانی باشد که کیفیت و اصالت کالا و محصولات برایشان با اهمیت می باشد و همچنین می توانند با تضمین خدمات پس از فروش ، به آسودگی به ما اعتماد کنند . جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه ، شرکت تچرا را دنبال کنید .

نحوه محاسبه قیمت کناف سقف
نحوه محاسبه قیمت کناف سقف

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.