ما را در اینستاگرام دنبال کنید :

تچرا Tachra

قیمت کناف پشت تلویزیون

دسته بندی


محبوب ترین مقاله ها


آشنایی کامل با سقف کاذب دکوراتیو
۷ خرداد ۱۴۰۲

Full Awareness With Decorative False Ceiling شیک ترین و مدرن ترین روش‌ اجرای ...

نور مخفی
۶ آبان ۱۴۰۱

نور مخفی ، تیم فیدر سازه گستر تچرا امیدوار است با خواندن این مطلب در ...

مدل نور مخفی سقف پذیرایی
۳۰ شهریور ۱۴۰۱

مدل نور مخفی سقف پذیرایی ؛ بهتر است از بین طرح های خلاقانه که ...

قیمت نور مخفی
۲۵ شهریور ۱۴۰۱

قیمت نور مخفی ؛ با توجه به انواع مختلف آن متفاوت می باشد ، ...

نور مخفی سقف اتاق خواب
۱۶ شهریور ۱۴۰۱

نور مخفی سقف اتاق خواب ؛ یکی از نورپردازی های دکوراسیون داخلی می باشد . ...

۳۰ مرداد ۱۴۰۱

ورق کناف سقف ؛ صفحات روکش دار گچی یا تایل گچی کناف می باشد ...

برچسب ها


قیمت کناف پشت تلویزیون

قیمت کناف پشت تلویزیون

قیمت کناف پشت تلویزیون ؛ اگر در حال خواندن این مقاله هستید بی شک به زیبایی دکوراسیون منزل اهمیت می دهید. در این مقاله قصد داریم به معرفی دکوراسیون های جذاب در قسمت تلویزیون خانه و همچنین اهمیت انواع کناف و به ویژه کناف سقف بپردازیم جهت اطلاع از قیمت کناف پشت تلویزیون با تچرا همراه باشید.

دکوراسیون مناسب پشت تلویزیون چیست ؟

همه ی خانه ها تلویزیون دارند و یکی از فضاهایی که می توان برای زیباتر کردن داخل خانه روی آن مانور داد. قسمت اطراف تلویزیون می باشد. شاید یکی از محبوب ترین فضاها هنگام کناف کاری همین فضای پشت تلویزیون باشد.

کناف پشت تلویزیون

کناف پشت تلویزیون می تواند زیبایی و جلوه ی خاصی به خانه بدهد. از آنجایی که تنوع در رنگ و طرح کناف ها بسیار گسترده است ، محدودیتی در انتخاب وجود ندارد ، بنابراین شما می توانید متناسب با هر سبک چیدمان و هر ترکیب رنگی اقدام به انتخاب کناف کنید. کناف های پرپیچ و خم و طرح دار گزینه ی بسیار مناسبی برای استفاده در خانه هایی با پذیرایی بزرگ ، پذیرایی های مستطیل با طول زیاد و یا پذیرایی های مربع شکل می باشد.

قیمت کناف پشت تلویزیون
قیمت کناف پشت تلویزیون

روش های استفاده از کناف پشت تلویزیون

کناف ها محدودیتی در طراحی و اجرا ندارند بنابراین طرح های خارق العاده ای را می توانند خلق کنند. قصد داریم به معرفی برخی مدل های کناف مناسب پشت تلویزیون بپردازیم:

به وجود آوردن نوعی پارتیشن بندی یا طبقه بندی به کمک کناف می توانید با استفاده از شلف و ترکیب آن ها با کناف طرح های بی نظیری در پشتت تلویزیون ایجاد کنید. تلویزیون یکی از مراکزی است که پیوسته مورد توجه افراد است بنابراین می توانید از گلدون یا مجسمه ها و دکوری های زیبا روی این طبقات استفاده کنید. استفاده از گلدون انرژی مثبت خانه را چند برابر می کند و فضا را زیبا تر می سازد. همچنین استفاده از دکوری در طبقات پشت تلویزیون به شیک و خاص کردن فضا کمک می کند. برای اطلاع از قیمت انواع کناف سقف ارزان ، تچرا را دنبال کنید .

روش های استفاده از کناف پشت تلویزیون
روش های استفاده از کناف پشت تلویزیون

استفاده از کناف به صورت سقف کاذب

یکی دیگر از روش های استفاده از کناف ، به کار گرفتن آن به حالت سقف کاذب می باشد ، در این حالت تمام پریز ها ، لوله ها و یا تاسیسات روی دیوار پشت تلویزیون مخفی می شود و طرحی یک دست و دلنشین در فضای پشت تلویزیون به وجود می آید ، انتخاب رنگ هارمونیک با دیگر وسایل پذیرایی تاثیر بسیار مهمی در دکوراسیون داخلی دارد.

ترکیب کناف و کاغذ دیواری

می توانید سبک های جدیدی با استفاده از کاغذ دیواری ، کناف و هالوژن ها به وجود بیاورید. سبک ترکیب این دو طرح در کنار هم بستگی به تبحر و نظر طراح شما دارد ، اما اگر خودتان قصد انتخاب دارید سعی کنید با انتخاب رنگ های مکمل فضایی رویایی و آرامش بخش را به وجود بیاورید. معمولا ترکیب رنگ های سفید زرد ، طوسی ، نقره ای ، کرم ، قهوه ای و یا طرح های گل دار ترک برای استفاده از کاغذ دیواری ایده های خوبی هستند.

کناف کاری پشت تلویزیون به صورت هندسی

فضای تلویزیون قسمتی از پذیرایی می باشد ، که بیش ترین توجه افراد در طول روز به آن قسمت است ، بنابراین استفاده از طرح های بسیار شلوغ و نامنتظم می تواند در دراز مدت باعث خستگی چشم بشود یا حس شلوغی به خانه القا کند.

از آن جایی که طرح های کناف بسیار متنوع هستند ، اگر طرفدار طرح های هندسی هستید از این بابت محدودیتی نخواهید داشت. می توانید از اشکال منحنی شکل یا هندسی برای دیزاین فضای پشت تلویزیون استفاده کنید. انتخاب شکل طرح هندسی بستگی به مدل پذیرایی شما دارد ، برای مثال استفاده از اشکال هندسی با قطر زیاد و پهن مناسب پذیرایی های با متراژ بالا می باشد و همین طور اگر فضای پذبراییتان زیاد بزرگ نیست بهتر است از طرح های ظریف تر با پیچیدگی کم تر استفاده کنید.

ترکیب کناف با سایر متریال ها

ترکیب کناف ها با متریالی مانند چوب ، سنگ یا شیشه جلوه ی خاصی به خانه می دهد. از طرح های نسبتا جدید تر می توان به کناف های ترکیب شده با سنگ یا چوب اشاره کرد. این نوع طراحی مناسب فضاهای مدرن می باشد.

کناف کاری پشت تلویزیون به صورت هندسی
کناف کاری پشت تلویزیون به صورت هندسی

کناف پشت تلویزیون مدرن

در حال حاضر ، بیش تر افرادی که در شهر ها زندگی می کنند طرفدار سبک مدرن برای چیدمان منزل استفاده می کنند. در چیدمان پذیرایی به صورت مدرن چند اصل رعایت می شود : اول اینکه فضا بسیار خلوت است و از دکوری های ریز و زیاد چندان استفاده نمی شود ، همین طور معمولا از مبل های راحتی با رنگ های خنثی مثل: طوسی ، سفید ، نباتی استفاده می شود ، هماهنگی مبلمان با رنگ دیوار ها و پرده مهم ترین عامل در یک چیدمان به صورت مدرن است. از آن جایی که هدف از این مقاله پرداختن به اهمیت کناف است اکنون می خواهیم ببینیم از چه نوع کنافی برای دیزاین داخلی خانه های مدرن بهتر است استفاده کنیم؟ استفاده از هالوژن با رنگ های نزدیک به رنگ کناف یکی از نمونه های پرطرفدار سبک مدرن می باشد.  همچنین استفاده از کناف های ترکیبی با سنگ یا چوب ، می تواند جلوه ی بسیار زیبا و اسپورتی به خانه بدهد. برای ترکیب کناف و چوب در فضای پشت تلویزیون می توان از ترکیب رنگ مشکی سفید استفاده کرد که هم یک رنگ جوان پسند است و هم ترکیب خاصی را به فضا می دهد.

کناف پشت تلویزیون مدرن
کناف پشت تلویزیون مدرن

کناف پشت تلویزیون گرد

کناف های گرد ، یکی دیگر از نمونه های کناف کاری پرطرفدار هستند که هم در محیط های تجاری و هم منازل مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از کناف گرد به همراه نور پردازی می تواند طراحی خاصی به فضای پذیراییتان هدیه کند.

کناف پشت تلویزیون گرد
کناف پشت تلویزیون گرد

کناف پشت تلویزیون ساده

همان طور که گفتیم شرط مدرن بودن هر خانه ای سادگی آن است. همچنین می شود گفت زیبایی در سادگی است ، طرح های ساده هیچ گاه تکراری نمی شوند و برای کناف کاری نیز انتخاب مناسبی محسوب می شوند.

کناف پشت تلویزیون ساده
کناف پشت تلویزیون ساده

کناف سه بعدی پشت تلویزیون

نمونه های جدیدی از کناف در بازار موجود است که با داشتن طرح های سه بعدی یا چهار بعدی نوعی خطای دید ایجاد می کنند. استفاده از طرح های سه بعدی ویژه ی افراد خاص پسند است. به کمک این طرح های چند بعدی می توان در اندازه ی ظاهری فضا تغییرات ایجاد کرد. استفاده از کناف های سه بعدی به خصوص برای استفاده در اتاق ها بسیار پرطرفدار است.

کناف سه بعدی پشت تلویزیون
کناف سه بعدی پشت تلویزیون

کناف پشت تلویزیون اینستاگرام

اگر دنبال ایده برای کناف کاری و سقف کاذب می گردید کافی است یک سرچ ساده داخل اینترنتی انجام دهید. همچنین با زدن هشتگ کناف در اینستاگرام شاهد دنیای گسترده ای از نمونه های اجرا شده ی کناف ها خواهید بود. می توانید از طریق صفحه ی اینستاگرام تچرا با ما در ارتباط باشید و طرح های جدید اجرا شده توسط تیم تچرا را دنبال کنید.

کناف پشت تلویزیون اینستاگرام
کناف پشت تلویزیون اینستاگرام

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.