ما را در اینستاگرام دنبال کنید :

تچرا Tachra

مدل نور مخفی سقف پذیرایی

دسته بندی


محبوب ترین مقاله ها


آشنایی کامل با سقف کاذب دکوراتیو
۷ خرداد ۱۴۰۲

Full Awareness With Decorative False Ceiling شیک ترین و مدرن ترین روش‌ اجرای ...

نور مخفی
۶ آبان ۱۴۰۱

نور مخفی ، تیم فیدر سازه گستر تچرا امیدوار است با خواندن این مطلب در ...

مدل نور مخفی سقف پذیرایی
۳۰ شهریور ۱۴۰۱

مدل نور مخفی سقف پذیرایی ؛ بهتر است از بین طرح های خلاقانه که ...

قیمت نور مخفی
۲۵ شهریور ۱۴۰۱

قیمت نور مخفی ؛ با توجه به انواع مختلف آن متفاوت می باشد ، ...

نور مخفی سقف اتاق خواب
۱۶ شهریور ۱۴۰۱

نور مخفی سقف اتاق خواب ؛ یکی از نورپردازی های دکوراسیون داخلی می باشد . ...

۳۰ مرداد ۱۴۰۱

ورق کناف سقف ؛ صفحات روکش دار گچی یا تایل گچی کناف می باشد ...

برچسب ها


مدل نور مخفی سقف پذیرایی

مدل نور مخفی سقف پذیرایی

مدل نور مخفی سقف پذیرایی ؛ بهتر است از بین طرح های خلاقانه که نمای شیک تری در پذیرایی ایجاد می کنند انتخاب گردد ، ضمن اینکه این انتخاب جلوه زیباتر و جذاب تر و چشم گیرتری به پذیرایی می دهد .

نورپردازی کمک شایانی به زیبا نشان دادن محیط منزل می کند و فضایی رمانتیک فراهم میکند . نورپردازی در طراحی هم به عنوان یک هنر و هم یک علم شناخته شده است . زمانیکه فضای داخلی منزل با نورپردازی زیبا می نمایید در کنارش نیز حس و حال خوبی هم در خانه فرخوانده می شود . نور مخفی سقف پذیرایی یکی از متدهای مناسب برای طراحی دکوراسیون داخلی شیک می باشد که اگر از نورها در فضای مناسب خودش استفاده شود می توان فضایی خاص را بیافریند . پیشنهاد می شود برای نورپردازی سقف پذیرایی از رنگ های روشن و ملایم استفاده شود به دلیل اینکه اگر از رنگ های تند مانند قرمز و بنفش در نورپردازی استفاده شود  چشم ها زود خسته می شوند و حوصله افراد سر می رود . رنگ هایی مثل آبی روشن ، سفید ، مهتابی ، نور آفتابی برای ایجاد یک فضای رمانتیک بسیار مناسب می باشند .

قیمت نورمخفی مناسب و مقرون به صرفه می باشد . طراحی و اجرای سقف کناف در کوتاه ترین زمان توسط تیم مجرب قابل انجام می باشد برای اجرای سقف کناف دکوراتیو و نورپردازی میتوانید به این مجموعه رجوع نمایید و از مناسب ترین قیمت کناف سقف نور مخفی بهره مند شوید .

مدل نور مخفی سقف پذیرایی
مدل نور مخفی سقف پذیرایی

 

بهترین رنگ نور مخفی سقف پذیرایی

یکی از بخش های مهم هر خانه سالن پذیرایی می باشد زیرا افراد زمان بیشتری را در آن جا سپری می کنند و مهمانی ها در پذیرایی  برگزار می گردند ، به همین دلیل نورپردازی پذیرایی  از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد . نورپردازی پذیرایی انواع مختلفی دارد که یکی از آنها نور مخفی سقف پذیرایی می باشد . به دلیل مهم بودن انتخاب رنگ و مدل نورپردازی سقف پذیرایی ، باید اجرای آن را به متخصصینی که تجربه و مهارت کافی در این حوزه دارند واگذار نمود تا بتوان بهترین مدل و رنگ نور مخفی سقف پذیرایی را انتخاب کرد تا زیبایی چشم گیری در سالن پذیرایی ایجاد کرد .

انتخاب رنگ نور مخفی سقف پذیرایی به موارد مختلفی از جمله : سلیقه و علاقه صاحب خانه ، مساحت فضای سالن پذیرایی و سبک دکوراسیون داخلی  ، بستگی دارد . بنابراین باید بهترین رنگ برای نورمخفی سقف پذیرایی انتخاب شود تا زیبایی دکورسیون آن را افزایش دهد . معمولا بهترین رنگ نور مخفی سقف پذیرایی به صورت ترکیبی انتخاب می شود . برایمثال اگر فقط از رنگ زرد استفاده شود باعث کوچک نشان دادن فضا می شود و اگر فقط از رنگ سفید استفاده شود باعث خستگی چشم می شود ولی استفاده ترکیبی از این دو رنگ در نور مخفی سقف پذیرایی تاثیر به سزایی بر زیبایی دکوراسیون داخلی میگذارد و به عنوان بهترین رنگ نور مخفی سقف پذیرایی می باشد . البته صاحب خانه بنا به سلیقه شخصی خود و با در نظر گرفتن دکوراسیون داخلی و مساحت فضا و سایر موارد می تواند از ترکیب رنگ های دیگر بهره بگیرد .

یکی دیگر از مواردی که در انتخاب رنگ نور مخفی سقف پذیرایی باید رعایت شود میزان نور مخفی سقف پذیرایی می باشد که باید با توجه به نور دریافتی طبیعی در ساعات گوناگون طوری تنظیم شود که باعث زیبایی و شیک شدن محیط شود .

به طور کلی اگر دکوراسیون داخلی شما از رنگ های تیره تشکیل شده بهتر است برای نور مخفی سقف پذیرایی از رنگ روشن مانند سفید استفاده شود تا تعادل برقرار شود و باعث شیک و زیباتر شدن محیط شود . همچنین اگر دکوراسیون داخلی شما رنگ های روشن باشد بهتر است برای نور مخفی سقف پذیرایی از رنگ های گرم استفاده شود و استفاده از نور سفید را به حداقل رساند .

مدل نور مخفی سقف پذیرایی
مدل نور مخفی سقف پذیرایی

 

بهترین مدل نور مخفی سقف پذیرایی

استفاده از چراغ ها در سقف کاذب باعث نورپردازی فضا می شود . چراغ ها باید طوری در سقف نصب شوند که منبع نور یعنی چراغ قابل مشاهده نباشد و فقط بازتاب نور آن  قابل رویت باشد . این مدل نورپردازی برای همه سقف ها قابل استفاده می باشد ولی در سقف های کوتاه کارآمدتر می باشد چون نصب لوستر ها و چراغ آویز در سقف های کوتاه عبور و مرور را سخت میکند و از زیبایی دکوراسیون هم می کاهد .

لامپ های نور مخفی سقف در انواع متنوعی تولید و عرضه می گردند که دارای اشکال و رنگ های متفاوتی می باشند از قبیل : پنل ال ای دی ، لامپ هالوژن ال ای دی ، ریسه شلنگی .

برای داشتن نور یکپارچه در محیط انتخاب ریسه شلنگی ال ای دی مناسب می باشد و می توان به راحتی متراژ مورد نظر را خریداری و نصب نمود . این ریسه ها دارای عایق می باشند و اصلا خطرناک نیستند و به راحتی قابل نصب می باشند . هنگامی که محیط بسیار بزرگ باشد و از ریسه شلنگی استفاده شود ممکن است روشنایی محیط به اندازه کافی مناسب نباشد بنابراین پیشنهاد می شود از لامپ هالوژن سقفی  نیز استفاده شود که روشنایی محیط به اندازه استانداردی برسد . نور مخفی به صورت دور تا دور علاوه بر پذیرایی منزل مناسب سالن های اداری و تجاری هم می باشند بنابراین باید دقت داشته باشید که مدل مناسب برای محیط مورد نظر خود را انتخاب نمایید . نور مخفی سقف همراه با چراغ های هالوژنی مناسب سالن پذیرایی و آشپزخانه می باشد . نورپردازی علاوه بر اینکه زینت بخش محیط می باشد فضا را از یکنواختی برای شما خارج می کند .

روش های اجرای نور مخفی سقف پذیرایی

نورپردازی تاثیر مستقیمی بر میزان زیبایی یک محیط دارد . اگر در نورپردازی از لامپ ها به درستی استفاده شود باعث ایجاد فضای زیبا و دلبرانه می شود و اگر نور پردازی فضا به درستی انتخاب و اجرا نشود از زیبایی محیط می کاهد . درست است که نور عنصر زیبایی محیط می باشد اما به این معنی هم نیست که محیط را با انواع چراغ و لوستر نورانی کنیم ، بلکه نورپردازی باید با رعایت اصول و  نکات طراحی داخلی انجام پذیرد . لازم به ذکر است که نورپردازی باغ و محوطه دارای اصول و اجرای متفاوتی نسبت به نورپردازی منزل می باشد .

یکی از روش های پیاده سازی نور مخفی استفاده از شابلون های سقفی می باشد که استفاده از آنها در سقف های کاذب طراحی زیبا و چشم نوازی را فراهم میکند در مقایسه با سقف های کشسان این مدل جلوه بیشتری دارد چون روی سقف حالت سه بعدی را ایجاد میکند .

یکی دیگر از روش های اجرای نور مخفی ، استفاده از نورهای خطی می باشد . در این روش با استفاده از بکس های نوری می توان طرح های بسیار زیبایی برای نورمخفی سقف پدید آورد .در این روش از لامپ ها و چراغ ها در طرح ها و مدل های گوناگون استفاده می شود . استفاده از ریسه های نوری در رنگ ها و طرح های مختلف نیز مناسب اجرای نور مخفی سقف می باشد . این مدل پیاده سازی نور مخفی در بیننده این حس را ایجاد میکند که یک منبع نور بسیار وسیعی در زیر سقف مخفی می باشد که از شیارهای خطی سقف نفوذ کرده و قابل مشاهده می باشد .

مدل نور مخفی سقف پذیرایی
مدل نور مخفی سقف پذیرایی

 

<script type=”application/ld+json”>{“@context”:”https://schema.org”,”@type”:”FAQPage”,”mainEntity”:[{“@type”:”Question”,”name”:”بهترین رنگ نور مخفی سقف پذیرایی”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”نتخاب رنگ نور مخفی سقف پذیرایی به موارد مختلفی از جمله : سلیقه و علاقه صاحب خانه ، مساحت فضای سالن پذیرایی و سبک دکوراسیون داخلی  ، بستگی دارد .”}},{“@type”:”Question”,”name”:”بهترین مدل نور مخفی سقف پذیرایی”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای داشتن نور یکپارچه در محیط انتخاب ریسه شلنگی ال ای دی مناسب می باشد”}}]}</script>

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.