ما را در اینستاگرام دنبال کنید :

تچرا Tachra

کناف سقف آشپزخانه کلاسیک

دسته بندی


محبوب ترین مقاله ها


آشنایی کامل با سقف کاذب دکوراتیو
۷ خرداد ۱۴۰۲

Full Awareness With Decorative False Ceiling شیک ترین و مدرن ترین روش‌ اجرای ...

نور مخفی
۶ آبان ۱۴۰۱

نور مخفی ، تیم فیدر سازه گستر تچرا امیدوار است با خواندن این مطلب در ...

مدل نور مخفی سقف پذیرایی
۳۰ شهریور ۱۴۰۱

مدل نور مخفی سقف پذیرایی ؛ بهتر است از بین طرح های خلاقانه که ...

قیمت نور مخفی
۲۵ شهریور ۱۴۰۱

قیمت نور مخفی ؛ با توجه به انواع مختلف آن متفاوت می باشد ، ...

نور مخفی سقف اتاق خواب
۱۶ شهریور ۱۴۰۱

نور مخفی سقف اتاق خواب ؛ یکی از نورپردازی های دکوراسیون داخلی می باشد . ...

۳۰ مرداد ۱۴۰۱

ورق کناف سقف ؛ صفحات روکش دار گچی یا تایل گچی کناف می باشد ...

برچسب ها


کناف سقف آشپزخانه کلاسیک

کناف سقف آشپزخانه کلاسیک

کناف سقف آشپزخانه کلاسیک ؛ دارای ویژگی هایی می باشد که آن را از سایر کناف ها متمایز می کند . به طور کلی استفاده از کناف سقف امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی بسیار پر استفاده می باشد و دلیل آن مزایای بسیار زیادی است که برای این گونه سقف ها موجود می باشد و موجب کابردی شدن آنان در مقایسه با روش های دیگر شده است . سبک کلاسیک به طور کاملا کلی دارای جزئیات بسیار بیشتری در مقایسه با سبک مدرن می باشد و استفاده از زرق و برق در آن بسیار پر کاربرد می باشد . در حالی که سبک مدرن ، دارای جزئیات بسیار کمتری بوده و به همین دلیل سادگی بیشتری در آن مشهود می باشد . هر کدام از این دو روش دارای زیبایی خاص خود می باشند و انتخاب آنان ، به سلیقه شما در وهله اول و بعد به تناسب با محیط وابسته می باشد . برای درک بیشتر تفاوت این دو روش ، مقاله پیش رو را تا انتها دنبال کنید .

مزایای کناف سقف آشپزخانه کلاسیک

سبک کلاسیک سبکی است که در آن ، جزئیات حرف اول را می زند . در واقع در این سبک پر زرق و برق بودن و تجملات ارزش آن را بالا برده و برای کاربرد در بسیاری از شرایط ، مفید می باشد . این سبک برای انواع بخش های دکوراسیون داخلی و از جمله سقف ها می تواند مورد استفاده قرار بگیرد و با قدرت بی نظیر خود ، زیبایی محیط را تا حد بسیار زیادی افزایش دهد . کناف یکی از سقف های مورد استفاده در آشپزخانه می باشد که با تنوع بسیار بالایی که دارد ، می تواند در تاثیرگذاری محیط آشپزخانه بسیار موثر باشد .

کناف سقف آشپزخانه کلاسیک ، در مقایسه با سبک مدرن آن ، دارای جزئیات بسیار بیشتری می باشد و به نوعی شلوغی و زرق و برق در آن حرف اول را می زند . در انتخاب این نوع کناف ها ، تناسب آنان با دیگر بخش های آشپزخانه و وسایل مورد استفاده در آشپزخانه بسیار با اهمیت می باشد . هدف از استفاده کناف سقف آشپزخانه کلاسیک ، زیبایی آشپزخانه می باشد ، در صورتی که عدم توجه به جزیئات ، نتیجه ای عکس خواهد داشت . کناف سقف آشپزخانه دارای مزایای بسیار زیادی می باشد که از جمله مهم ترین آنان ، عایق بودن این نوع کناف ها ، سبک بودن آنان ، تنوع پذیر بودن آنان و پیاده سازی ساده آنان توسط یک نصاب ماهر می باشد .

کناف سقف آشپزخانه کلاسیک
کناف سقف آشپزخانه کلاسیک

کاربرد کناف سقف آشپزخانه کلاسیک

استفاده از کناف سقف آشپزخانه کلاسیک دارای کاربردهای بسیار زیادی می باشد و به همین دلیل امروزه در طراحی و دکوراسیون داخلی ، ابتدایی ترین ایده ای است که برای همه طراحان داخلی و برای اکثر محیط ها در نظر گرفته می شود . اشاره به واژه” اکثر محیط ها ” به این دلیل می باشد که ، برای محیط هایی که دارای ارتفاع سقف کم می باشند ، استفاده از کناف به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود ، زیرا نه تنها نمی تواند به تاثیرپذیری محیط کمک کند ، بلکه ظاهری نامناسب نیز ایجاد خواهد کرد . اما برای سقف هایی با ارتفاع متوسط ، استفاده از سبک های مدرن و مینیمال ، با طراحی های ساده می تواند بسیار موثر باشد و همچنین در سقف هایی با ارتفاع زیاد ، طراحان برای ایده پردازی و انتخاب هر سبکی از جمله ، کلاسیک ، بسیار آسوده می باشند .

از جمله کاربردهای کناف سقف آشپزخانه :

  • کناف ها عایق صدا و حرارت می باشند و به همین دلیل می توانند به نوعی موجب ایمنی بیشتر در محیط بشوند .
  • به سادگی و توسط یک نیروی کار ماهر ، قابل نصب می باشند .
  • یک نصاب ماهر ، توانایی نصب درست و با قاعده این نوع از کناف ها را در مدت زمان بسیار کوتاهی خواهد داشت .
  • اگر به هر دلیل دچار مشکل بشوند ، امکان تعمیر و تعویض آنان ، میسر می باشد .
  • امکان رنگ آمیزی آنان موجود می باشد .
  • پنهان سازی تجهیزات موجود در سقف به کمک کناف ها ، وجود دارد .
  • دارای قیمتی مقرون به صرفه در مقایسه با انواع روش های مورد استفاده در سقف می باشند .
  • این نوع سقف ها دارای وزن کمی می باشند و هیچ نیروی اضافه ای به ساختمان وارد نمی کنند .
  • به کمک کناف ها ، اجرای نورپردازی های گوناگون در سقف و با جزئیات بسیار زیاد ، وجود دارد .
کاربرد کناف سقف آشپزخانه کلاسیک
کاربرد کناف سقف آشپزخانه کلاسیک

خرید کناف سقف آشپزخانه کلاسیک

امروزه به دلیل استقبال بسیار زیادی که از نسل جدید گچ یا همان کناف در سراسر دنیا مشاهده است ، افراد زیادی به دلیل کاربردی بودن آنان ، در راستای تولید و ارائه این گونه محصولات در حال فعالیت می باشند . حتی در کشور ایران نیز ، تولیدکنندگان بسیاری برای تولید این گونه محصولات دست به کار شده اند و در تلاش هستند که با بهبود کیفیت مواد اولیه خود ، بهترین نوع از کناف را تولید و در اختیار مشتریان خود قرار دهند . آنچه برای هر تولیدکننده ای و در هر جایگاهی بسیار با اهمیت می باشد ، تبدیل مخاطبان خود ، به مشتریان وفادار می باشد که در هر شرایطی ، کیفیت کالای آنان را تایید کنند .

انتخاب شرکت مناسب جهت خرید این گونه محصولات ، تا حد بسیار زیادی به جنس کالای آنان و همچنین خدمات پس از فروش آنان وابسته می باشد . همچنین امروزه وجود فروشگاه های مجازی این الزام را ایجاد کرده است که محیطی کاربرپسندانه ، از شرایط اصلی انتخاب یک فروشگاه و اعتماد کاربران می باشد . زیرا عدم استفاه درست و ساده از این فضا ، کاربران را گمراه کرده و می تواند از فروشگاه شما دور کند . شرکت فیدار سازه گستر تچرا ، در این زمینه می تواند بهترین انتخاب شما باشد . برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه ، ما را دنبال کنید .

خرید کناف سقف آشپزخانه کلاسیک
خرید کناف سقف آشپزخانه کلاسیک

قیمت کناف سقف آشپزخانه کلاسیک

تعیین قیمت کناف ها به عوامل گوناگونی وابسته می باشد و نمی توان به طور دقیق و قطعی ، قیمتی ثابت برای آنان در نظر گرفت . آنچه در تعیین قیمت کناف ها در وهله اول بسیار با اهمیت می باشد ، جنس و متریال مورد استفاده در ساخت این نوع از کناف ها می باشد . هر چه کناف ها دارای کیفیت بهتری باشند و از مرغوبیت بیشتری برخوردار باشند ، به مراتب دارای قیمت بالاتری نیز می باشند . اما در وهله دوم ، اجرت نصاب می باشد که ثابت نیست و از پروژه ای به پروژه دیگر متغیر می باشد .

به طور کلی هرچه قیمت کناف ها بیشتر باشد ، اجرت نصاب نیز بیشتر خواهد شد و همین طور سختی کار نصاب در هنگام نصب کناف ها در تعیین قیمت نهایی ، رابطه مستقیم دارد . برای مثال ، اگر سقف دارای گوشه های متعدد و یا بخش هایی باشد که دسترسی به آنان برای نصاب ، با زحمت صورت بگیرد ، مشمول هزینه اضافه خواهد شد . برای اطلاع از قیمت انواع کناف سقف ارزان ، تچرا را دنبال کنید .

قیمت کناف سقف آشپزخانه کلاسیک
قیمت کناف سقف آشپزخانه کلاسیک

کناف سقف آشپزخانه گرد

در میان طرح های مینیمال که اغلب دارای اشکال هندسی می باشند ، دایره و مستطیل از جمله پر کاربردترین انواع کناف سقف می باشند و دلیل آن ، شکل منحصربفردی است که برای این گونه از کناف ها موجود می باشد . طرح ها کلاسیک اغلب دارای شلوغی می باشند و طرح هایی با جزئیات فراوان در آنان مورد استفاده قرار می گیرد . این نوع از سقف ها بیشتر برای محیطی با ارتفاع سقف بلند مورد استفاده قرار می گیرد که به واسطه آنان ، امکان ایده پردازی وجود داشته باشد که در این شرایط اجرای هر سبکی و با هر زرق و برقی بلامانع می باشد . اما در سقف هایی که دارای ارتفاع کمتری می باشند و در مقایسه با سقف های بلند ، دارای ارتفاع متوسط می باشند ، استفاده از سقف های پر زرق و برق اصلا ایده جذابی نیست و در اینجا است که انتخاب اشکال هندسی و به ویژه ، کناف گرد بسیار پیشنهاد می شود .

استفاده از این نوع طرح ها در سقف هایی که دارای ارتفاع متوسط و بلند هستند می تواند ایده ای خلاقانه باشد که زیبایی آشپزخانه را دوچندان می کند . از مزایای این گونه طرح ها استفاده از نورپردازی و رنگ آمیزی های متنوع می باشد که هماهنگی آنان ، با دیگر بخش های آشپزخانه بسیار مهم می باشد .

کناف سقف آشپزخانه گرد
کناف سقف آشپزخانه گرد

کناف سقف آشپزخانه مستطیلی

یکی از طرح های هندسی پر طرفدار و بسیار کاربردی در استفاده از کناف ها ، مستطیل می باشد . به واسطه استفاده از این شکل هندسی در طراحی کناف ها ، امکان جداسازی آشپزخانه از دیگر بخش های محیط منزل ، امکان پذیر است و به راحتی امکان تفکیک آنان ، میسر می شود . در استفاده از این نوع طرح ها به دلیل مینیمال بودن آنان ، نورپردازی بسیار حائذ اهمیت می باشد . طراحان باید در انتخاب نورپردازی از نظر رنگ و تعداد آنان ، به هماهنگی آنان با محیط بسیار توجه بکنند .

در انتخاب نوع کناف ها به هماهنگی میان کناف انتخاب شده ، چه از نظر رنگ ، طرح و یا سبک آن ، با دیگر بخش های محیط توجه بکنید . این درست است که امکان تصب و یا تعمیر کناف ها به سادگی میسر می باشد ، اما باید توجه داشت که عدم رعایت نکات کاربردی در هنگام اجرای کناف ها ، نمی تواند به زیبایی محیط شما کمک بکند و از طرفی تعویض آنان برای شما ، هزینه ای دو برابر خواهد داشت .

کناف سقف آشپزخانه مستطیلی
کناف سقف آشپزخانه مستطیلی

مدل کناف سقف آشپزخانه کلاسیک

   

مدل کناف سقف آشپزخانه کلاسیک
مدل کناف سقف آشپزخانه کلاسیک
مدل کناف سقف آشپزخانه کلاسیک
مدل کناف سقف آشپزخانه کلاسیک
مدل کناف سقف آشپزخانه کلاسیک
مدل کناف سقف آشپزخانه کلاسیک
مدل کناف سقف آشپزخانه کلاسیک
مدل کناف سقف آشپزخانه کلاسیک
مدل کناف سقف آشپزخانه کلاسیک
مدل کناف سقف آشپزخانه کلاسیک
مدل کناف سقف آشپزخانه کلاسیک
مدل کناف سقف آشپزخانه کلاسیک

                                                                   

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.