ما را در اینستاگرام دنبال کنید :

تچرا - Tachra

مزایای استفاده از کناف در سقف آشپزخانه

دسته بندی


محبوب ترین مقاله ها


معرفی و کارایی سقف های کشسان کاذب لابل
۲۵ بهمن ۱۴۰۲

Introducing Labell stretch ceilings سقف های کشسان از مدرن ترین انواع سقف کاذب ...

کاربرد نور های خطی در سقف کناف
۳ بهمن ۱۴۰۲

The application of linear lights in the false ceiling of knauf در حال ...

معرفی آکواپلاس، محصول جدید شرکت کی پلاس
۸ آبان ۱۴۰۲

Introducing Aquaplus, a new product of Kplus company پانل مسلح سیمانی از محبوب ...

معرفی و کاربرد تایل آکوستیک الیاف معدنی
۲۴ مهر ۱۴۰۲

Introduction and application of mineral fiber acoustic tile در این سال های اخیر ...

مزایا و ویژگی های محصولات پودری کی پلاس
۱۸ مهر ۱۴۰۲

Advantages and features of K Plus powder products محصولات پودری کی پلاس در ...

معرفی پانل های روکش دار گچی کناف ایران
۲۶ شهریور ۱۴۰۲

Introduction of knauf plaster coated panels در بحث ساخت و ساز، بهره وری ...

برچسب ها


مزایای استفاده از کناف در سقف آشپزخانه

مزایای استفاده از کناف در سقف آشپزخانه

Advantages of using knauf on the kitchen ceiling

به طور کلی استفاده از کناف سقف امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی بسیار پر استفاده می باشد و دلیل آن مزایای بسیار زیادی است که برای این گونه سقف ها موجود می باشد و موجب کابردی شدن آنان در مقایسه با روش های دیگر شده است.

سبک کلاسیک به طور کاملا کلی دارای جزییات بسیار بیشتری در مقایسه با سبک مدرن می باشد و استفاده از زرق و برق در آن بسیار پر کاربرد می باشد. در حالی که سبک مدرن، دارای جزئیات بسیار کمتری بوده و به همین دلیل سادگی بیشتری در آن مشهود می باشد.

هر کدام از این دو روش دارای زیبایی خاص خود می باشند و انتخاب آنان، به سلیقه شما در وهله اول و بعد به تناسب با محیط وابسته می باشد. برای درک بیشتر تفاوت این دو روش، مقاله پیش رو را تا انتها دنبال کنید.

مزایای کناف سقف آشپزخانه کلاسیک

سبک کلاسیک سبکی است که در آن جزییات حرف اول را می زند. در واقع در این سبک پر زرق و برق بودن و تجملات ارزش آن را بالا برده و برای کاربرد در بسیاری از شرایط، مفید می باشد.

این سبک برای انواع بخش های دکوراسیون داخلی و از جمله سقف ها می تواند مورد استفاده قرار بگیرد و با قدرت بی نظیر خود، زیبایی محیط را تا حد بسیار زیادی افزایش دهد. کناف یکی از سقف های مورد استفاده در آشپزخانه می باشد که با تنوع بسیار بالایی که دارد، می تواند در تاثیرگذاری محیط آشپزخانه بسیار موثر باشد.

کناف سقف آشپزخانه کلاسیک، در مقایسه با سبک مدرن آن، دارای جزییات بسیار بیشتری می باشد و به نوعی شلوغی و زرق و برق در آن حرف اول را می زند.

در انتخاب این نوع کناف ها، تناسب آن ها با دیگر بخش های آشپزخانه و وسایل مورد استفاده در آشپزخانه بسیار با اهمیت است. هدف از استفاده کناف سقف آشپزخانه کلاسیک زیبایی آشپزخانه می باشد، در صورتی که عدم توجه به جزییات نتیجه ی عکس خواهد داشت.

کناف سقف آشپزخانه دارای مزایای بسیار زیادی می باشد که از جمله مهم ترین آن، عایق بودن، سبک بودن، تنوع پذیر و اجرای ساده آنان توسط یک نصاب ماهر می باشد.

کاربرد کناف سقف آشپزخانه کلاسیک

استفاده از کناف کی پلاس در سقف آشپزخانه کلاسیک دارای کاربردهای بسیار زیادی می باشد و به همین دلیل امروزه در طراحی و دکوراسیون داخلی، ابتدایی ترین ایده ای است که برای همه طراحان داخلی و برای اکثر محیط ها در نظر گرفته می شود.

اشاره به واژه “اکثر محیط ها” به این دلیل می باشد که برای محیط هایی که دارای ارتفاع سقف کم می باشند، استفاده از کناف به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود، زیرا نه تنها نمی تواند به تاثیرپذیری محیط کمک کند، بلکه ظاهری نامناسب نیز ایجاد خواهد کرد.

اما برای سقف هایی با ارتفاع متوسط، استفاده از سبک های مدرن و مینیمال، با طراحی های ساده می تواند بسیار موثر باشد و همچنین در سقف هایی با ارتفاع زیاد، طراحان برای ایده پردازی و انتخاب هر سبکی از جمله سبک کلاسیک بسیار آسوده می باشند.

از جمله کاربردهای کناف سقف آشپزخانه :

  • کناف ها عایق صدا و حرارت می باشند و به همین دلیل می توانند به نوعی موجب ایمنی بیشتر در محیط بشوند .
  • به سادگی و توسط یک نیروی کار ماهر ، قابل نصب می باشند .
  • یک نصاب ماهر ، توانایی نصب درست و با قاعده این نوع از کناف ها را در مدت زمان بسیار کوتاهی خواهد داشت .
  • اگر به هر دلیل دچار مشکل بشوند ، امکان تعمیر و تعویض آنان ، میسر می باشد .
  • امکان رنگ آمیزی آنان موجود می باشد .
  • پنهان سازی تجهیزات موجود در سقف به کمک کناف ها ، وجود دارد .
  • دارای قیمتی مقرون به صرفه در مقایسه با انواع روش های مورد استفاده در سقف می باشند .
  • این نوع سقف ها دارای وزن کمی می باشند و هیچ نیروی اضافه ای به ساختمان وارد نمی کنند .
  • به کمک کناف ها ، اجرای نورپردازی های گوناگون در سقف و با جزئیات بسیار زیاد ، وجود دارد .

خرید کناف سقف آشپزخانه کلاسیک

امروزه به دلیل استقبال بسیار زیادی که از نسل جدید گچ یا همان کناف در سراسر دنیا مشاهده است، افراد زیادی به دلیل کاربردی بودن آن ها در راستای تولید و ارائه این گونه محصولات در حال فعالیت هستند.

حتی در کشور ایران نیز تولیدکنندگان بسیاری برای تولید این گونه محصولات دست به کار شده اند و در تلاش هستند که با بهبود کیفیت مواد اولیه خود، بهترین نوع از کناف را تولید و در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

آنچه برای هر تولیدکننده ای و در هر جایگاهی بسیار با اهمیت می باشد، تبدیل مخاطبان خود، به مشتریان وفادار می باشد که در هر شرایطی، کیفیت کالای آنان را تایید کنند.

انتخاب شرکت مناسب جهت خرید این گونه محصولات، تا حد بسیار زیادی به جنس کالای آنان و همچنین خدمات پس از فروش آنان وابسته می باشد. همچنین امروزه وجود فروشگاه های مجازی این الزام را ایجاد کرده است که محیطی کاربرپسندانه، از شرایط اصلی انتخاب یک فروشگاه و اعتماد کاربران می باشد.

زیرا عدم استفاه درست و ساده از این فضا، کاربران را گمراه کرده و می تواند از فروشگاه شما دور کند. شرکت فیدار سازه گستر تچرا، در این زمینه می تواند بهترین انتخاب شما باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه، ما را دنبال کنید.

قیمت کناف سقف آشپزخانه کلاسیک

تعیین قیمت کناف ها به عوامل گوناگونی وابسته می باشد و نمی توان به طور دقیق و قطعی، قیمتی ثابت برای آنان در نظر گرفت. آنچه در تعیین قیمت کناف ها در وهله اول بسیار با اهمیت می باشد، جنس و متریال مورد استفاده در ساخت این نوع از کناف ها می باشد.

هر چه کناف ها دارای کیفیت بهتری باشند و از مرغوبیت بیشتری برخوردار باشند، به مراتب دارای قیمت بالاتری نیز می باشند. اما در وهله دوم، هزینه اجرا می باشد که ثابت نیست و از پروژه ای به پروژه دیگر متغیر می باشد.

به طور کلی هرچه قیمت کناف ها بیشتر باشد، هزینه اجرا نیز بیشتر خواهد شد و همین طور سختی کار نصاب در هنگام نصب کناف ها در تعیین قیمت نهایی، رابطه مستقیم دارد.

برای مثال اگر سقف دارای گوشه های متعدد و یا بخش هایی باشد که دسترسی به آنان برای نصاب، با زحمت صورت بگیرد، شامل هزینه اضافی میشود. برای اطلاع از قیمت انواع کناف سقف ارزان، تچرا را دنبال کنید.

کناف سقف آشپزخانه گرد

در میان طرح های مینیمال که اغلب دارای اشکال هندسی می باشند، دایره و مستطیل از جمله پر کاربردترین انواع کناف سقف می باشند و دلیل آن، شکل منحصربفردی است که برای این گونه از کناف ها موجود می باشد.

طرح ها کلاسیک اغلب دارای شلوغی می باشند و طرح هایی با جزییات فراوان در آنان مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع از سقف ها بیشتر برای محیطی با ارتفاع سقف بلند مورد استفاده قرار می گیرد که به واسطه آنان، امکان ایده پردازی وجود داشته باشد که در این شرایط اجرای هر سبکی و با هر زرق و برقی بلامانع می باشد.

اما در سقف هایی که دارای ارتفاع کمتری می باشند و در مقایسه با سقف های بلند، دارای ارتفاع متوسط می باشند، استفاده از سقف های پر زرق و برق اصلا ایده جذابی نیست و در اینجا است که انتخاب اشکال هندسی و به ویژه کناف گرد بسیار پیشنهاد می شود.

استفاده از این نوع طرح ها در سقف هایی که دارای ارتفاع متوسط و بلند هستند می تواند ایده ای خلاقانه باشد که زیبایی آشپزخانه را دوچندان می کند. از مزایای این گونه طرح ها استفاده از نورپردازی و رنگ آمیزی های متنوع می باشد که هماهنگی آنان، با دیگر بخش های آشپزخانه بسیار مهم می باشد.

کناف سقف آشپزخانه مستطیلی

یکی از طرح های هندسی پر طرفدار و بسیار کاربردی در استفاده از کناف ها، مستطیل می باشد. به واسطه استفاده از این شکل هندسی در طراحی کناف ها، امکان جداسازی آشپزخانه از دیگر بخش های محیط منزل، امکان پذیر است و به راحتی امکان تفکیک آنان، میسر می شود.

در استفاده از این نوع طرح ها به دلیل مینیمال بودن آن ها، نورپردازی بسیار حائز اهمیت می باشد. طراحان باید در انتخاب نورپردازی از نظر رنگ و تعداد آنان ، به هماهنگی آنان با محیط بسیار توجه بکنند.

در انتخاب نوع کناف ها به هماهنگی میان کناف انتخاب شده، چه از نظر رنگ، طرح و یا سبک آن، با دیگر بخش های محیط توجه بکنید. این درست است که امکان نصب و یا تعمیر کناف ها به سادگی میسر می باشد، اما باید توجه داشت که عدم رعایت نکات کاربردی در هنگام اجرای کناف ها، نمی تواند به زیبایی محیط شما کمک بکند و از طرفی تعویض آنان برای شما، هزینه ای دو برابر خواهد داشت.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.