ما را در اینستاگرام دنبال کنید :

تچرا - Tachra

سقف پذیرایی های کوچک را چگونه طراحی کنیم؟

دسته بندی


محبوب ترین مقاله ها


معرفی و کارایی سقف های کشسان کاذب لابل
۲۵ بهمن ۱۴۰۲

Introducing Labell stretch ceilings سقف های کشسان از مدرن ترین انواع سقف کاذب ...

کاربرد نور های خطی در سقف کناف
۳ بهمن ۱۴۰۲

The application of linear lights in the false ceiling of knauf در حال ...

معرفی آکواپلاس، محصول جدید شرکت کی پلاس
۸ آبان ۱۴۰۲

Introducing Aquaplus, a new product of Kplus company پانل مسلح سیمانی از محبوب ...

معرفی و کاربرد تایل آکوستیک الیاف معدنی
۲۴ مهر ۱۴۰۲

Introduction and application of mineral fiber acoustic tile در این سال های اخیر ...

مزایا و ویژگی های محصولات پودری کی پلاس
۱۸ مهر ۱۴۰۲

Advantages and features of K Plus powder products محصولات پودری کی پلاس در ...

معرفی پانل های روکش دار گچی کناف ایران
۲۶ شهریور ۱۴۰۲

Introduction of knauf plaster coated panels در بحث ساخت و ساز، بهره وری ...

برچسب ها


سقف پذیرایی های کوچک را چگونه طراحی کنیم؟

سقف پذیرایی های کوچک را چگونه طراحی کنیم؟

How to design small reception ceilings?

در خانه های جدید که آپارتمانی هستند و معمولا پذیرایی آنها 12 تا 50 متر مربع مساحت دارد شاید فکر کنید که نمی توان تزییناتی زیبا و چشمگیر برای پذیرایی خانه تان در نظر بگیرید اما شما می توانید از کناف سقف برای پذیرایی خانه تان استفاده کنید .

کناف های کی پلاس به خانه و پذیرایی شما زیبایی بسیاری می دهد که حتی خودتان هم باورتان نمی شود. برای اینکه بیشتر با این کناف ها آشنا شوید ادامه مطلب را دنبال کنید .

کناف سقف پذیرایی مستطیلی ساده

کناف سقف مستطیلی و ساده یکی از پر طرفدار ترین ، پر استفاده ترین و پر کاربرد ترین کناف ها در جهان است که هم برای طراحی داخلی خانه های کلاسیک و مدرن و هم برای طراحی های خانه های سنتی و قدیمی به کار می رود و کاربرد دارد و دلیل این کاربرد زیاد سادگی و پیچیدگی کم در این نوع کناف می باشد .

در بعضی از کناف ها می توان با نصب لامپ و نورپردازی های مختلف خانه و پذیرایی خود را به زیباترین حالت ممکن بیارائید .

طرح های ساده در هر شرایطی طرفداران خود را دارا می باشند زیرا این نوع از طرح ها می توانند به نوعی تداعی کننده سبک های مدرن باشند که سادگی در آنان حرف اول را می زند .

در سبک های مدرن همواره استفاده از جزئیات فراوان و همچنین پیچیدگی های نسبتا زیاد دیده نمی شود و به همین دلیل طرح های مینیمال در این نوع طراحی و دکوراسیون بسیار مورد توجه قرار می گیرند . استفاده از این سبک در پذیرایی می تواند جلوه ای بسیار نمایشی و خاص در منزل شما ایجاد کند .

کناف سقف پذیرایی ساده و شیک

کناف ها به طور کلی دارای 2 دسته ثابت و متحرک می باشند و هر کدام از آنان طرفداران خاص خود را دارا می باشند . کناف های ثابت با توجه به اینکه متصل می باشند و نمی توانند از پنل سقفی جدا بشوند ، دارای تنوع بیشتری می باشند و در دو شکل ساده و طرحدار قابل تولید و ارائه می باشند .

کناف های ساده بیشتر در اشکال هندسی گوناگون از جمله دایره و مستطیل مورد استفاده قرار می گیرند و استفاده از نورپردازی های گوناگون در کنار آنان جلوه ای بسیار خاص برای آنان ایجاد می کند .

کناف های طرحدار نیز در مقابل کناف های ساده دارای طرح های گوناگونی می باشند و متناسب با محیطی که قصد استفاده از آن را داریم می تواند در طرح های بسیار متفاوتی انتخاب شود .

در انتخاب این نوع از طرح ها و کناف ها ، به ارتفاع سقف و همچنین دیزاین قسمت های دیگر ساختمان بسیار توجه کنید ، زیرا در صورت عدم رعایت بعضی از معیارها ، کناف ها نه تنها نمی توانند به زیبایی محیط شما بیافزایند بلکه می توانند تاثیری عکس داشته باشند .

کناف سقف پذیرایی اتوبوسی

کناف ها نسل جدیدی از گچ می باشند که امروزه در صنعت ساخت و ساز بسیار مفید و پرکاربرد می باشد . در گذشته استفاده از گچ در ساختمان ها بسیار زیاد بود اما به مرور زمان و پیشرفت تکنولوژی کناف ها توانستند جایگاه بسیار ویژه ای در بخش طراحی دکوراسیون داخلی پیدا کنند و به همین دلیل از استقبال بسیار بالایی برخوردار می باشند .

کناف ها در مقابل مصالح و موادی که قبلا از آنها در ساختمان ها استفاده می شد دارای مزیت های بسیار زیادی می باشند و وجود همین مزایا سبب شده است که طرفداران فراوانی داشته باشند . در استفاده از کناف ها ارتفاع سقف دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد و می تواند تاثیر زیادی در انتخاب شما داشته باشد .

هرچه ارتفاع سقف بیشتر باشد ، انتخاب های شما دارای وسعت بیشتری خواهند بود و هیچ گونه محدودیتی برای انتخاب نخواهید داشت ، در مقابل هرچه ارتفاع سقف کمتر باشد ، استفاده از کناف دارای محدودیت های بیشتری خواهد بود و حتی برای سقف های کوتاه استفاده از کناف به هیچ عنوان پیشنهاد نخواهد شد .

کناف سقف پذیرایی مربع

محیط پذیرایی اغلب و به صورت مرسوم دارای 2 شکل مربعی و مستطیلی می باشد. در پذیرایی هایی که دارای طرح مربع می باشند استفاده از کناف سقف مربع می تواند نقش بسیار زیادی در زیبایی پذیرایی داشته باشد و طرح های منحصربفرد آن می تواند کاربرد این نوع از کناف ها را به اثبات برساند .

طرح های ساده برای استفاده در ساختمان هایی که دارای سبک مدرن می باشند بسیار کاربردی خواهند بود ، زیرا در سبک های مدرن استفاده از جزئیات و پیچیدگی های فراوان به هیچ عنوان رسمیت نخواهد داشت .

در مقابل سبک های کلاسیک دارای جزئیات بسیار زیادی می باشند و به همین دلیل استفاده از کناف های ساده در این سبک به هیچ عنوان کاربردی نخواهد بود و در این روش استفاده از کناف های طرحدار با جزئیات بسیار زیاد بسیار موثر خواهد بود .

ستفاده از نور پردازی در سبک های مدرن می تواند جلوه بسیار خاصی ایجاد کند به طوریکه برای بسیاری از افرادی که همواره به دنبال سادگی و مدرن بودن می باشند ، همیشه جلب توجه خواهد کرد .

کناف سقف پذیرایی گرد

در سبک های مدرن استفاده از خطوط صاف و زاویه دار مانند اشکال هندسی مربع و مستطیل بسیار کاربردی می باشند و در سبک های کلاسیک استفاده از دایره و بیضی بسیار پر طرفدار می باشد ، کناف گرد از جمله کناف هایی می باشد که در هر دو نوع سبک دارای طرفدار می باشد و می تواند نیازها و الزامات هر دو نوع سبک را زنده نگه دارد .

کناف سقف پذیرایی به طور کلی دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد زیرا افراد بسیار زیادی در طول روز و حتی به دلایل گوناگون در این فضا روز خود را سپری می کنند و به همین دلیل زیبایی آن می تواند تاثیر فراوانی در روحیات افراد داشته باشد .

شرکت فیدار سازه گستر تچرا ، با داشتن سابقه ای درخشان در زمینه ارائه انواع کناف های سقفی می تواند شما را در این راستا کمک بکند . برای دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با کناف سقف ارزان با ما در ارتباط باشید .

کناف سقف پذیرایی ال شکل

زیبایی و تاثیرگذاری محیط منزل و به طور کلی ساختمان دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد و از این رو ایده های بسیار خلاقانه ای در این راستا وجود خواهد داشت . کناف های مورد استفاده در سقف ها برای اجرا و پیاده سازی نیاز به یک سری اصول و قواعد دارند که در صورت عدم توجه به آنان ، خروجی مناسبی برای فضای مد نظر تولید نخواهد شد .

یکی از زیباترین طرح هایی که در پذیرایی قابل اجرا می باشد ، پذیرایی هایی با طرح ال می باشند ، زیرا علاوه بر بزرگی می توانند قدرت انتخاب را براساس ویژگی های محیط بیشتر کنند . استفاده از انواع کناف ها در چنین پذیرایی هایی کاملا بلامانع می باشد .

کناف سقف پذیرایی جدید

کناف ها دارای تنوع بسیار زیادی می باشند و براساس کاربرد مورد انتظار شما می توانند به صورت گوناگون قابل انتخاب باشند . کناف های سقفی دارای بیشترین طرفدار در میان انواع کناف ها می باشند و دلیل آن کاربردهای بسیار زیادی می باشد که برای این نوع از کناف ها در بخش های مختلف ساختمان ها مشهود می باشد .

امروزه به دلیل اهمیت بسیار زیاد بازاریابی دیجیتال و وجود فروشگاه های مجازی برای انواع محصولات ، وجود سایتی کاملا کاربر پسندانه و کامل برای رضایت مشتریان بسیار حائذ اهمیت می باشد .

شرکت فیدار سازه گستر تچرا با داشتن سابقه ای بسیار درخشان و طولانی در زمینه ارائه و نصب انواع کناف ، می تواند شما را در راستای خریدی کاملا هوشمندانه و مقرون به صرفه یاری کند .

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.