ما را در اینستاگرام دنبال کنید :

تچرا - Tachra

سقف های کاذب آشپزخانه را چگونه طراحی کنیم؟

دسته بندی


محبوب ترین مقاله ها


معرفی و کارایی سقف های کشسان کاذب لابل
۲۵ بهمن ۱۴۰۲

Introducing Labell stretch ceilings سقف های کشسان از مدرن ترین انواع سقف کاذب ...

کاربرد نور های خطی در سقف کناف
۳ بهمن ۱۴۰۲

The application of linear lights in the false ceiling of knauf در حال ...

معرفی آکواپلاس، محصول جدید شرکت کی پلاس
۸ آبان ۱۴۰۲

Introducing Aquaplus, a new product of Kplus company پانل مسلح سیمانی از محبوب ...

معرفی و کاربرد تایل آکوستیک الیاف معدنی
۲۴ مهر ۱۴۰۲

Introduction and application of mineral fiber acoustic tile در این سال های اخیر ...

مزایا و ویژگی های محصولات پودری کی پلاس
۱۸ مهر ۱۴۰۲

Advantages and features of K Plus powder products محصولات پودری کی پلاس در ...

معرفی پانل های روکش دار گچی کناف ایران
۲۶ شهریور ۱۴۰۲

Introduction of knauf plaster coated panels در بحث ساخت و ساز، بهره وری ...

برچسب ها


سقف های کاذب آشپزخانه را چگونه طراحی کنیم؟

سقف های کاذب آشپزخانه را چگونه طراحی کنیم؟

How to design the ceiling of a small kitchen?

کناف دارای کاربردهای بسیار زیادی می باشد و به همین دلیل امروزه در بسیاری از بخش های دکوراسیون داخلی و از جمله در آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از کناف سقف یکی از بهترین ایده هایی می باشد که برای دکوراتیو کردن ساختمان ها و فضای داخلی آنان، توسط طراحان داخلی گوناگون پیشنهاد می شود و عموما دارای نتیجه بسیار مطلوبی خواهد بود.

کناف ها به دلیل ویژگی ها و مزایای بسیار زیادی که دارا می باشند، جایگزین بسیار مناسبی برای مصالح و روش های سنتی قبل می باشند و قیمت مقرون به صرفه آنان موجب شده است برای بسیاری از افراد اولویت اول در انتخاب طراحی داخلی ساختمان ها قرار بگیرند.

کناف چیست ؟

کناف ها در واقع نسل جدیدی از گچ می باشند که با مزایای بسیار بیشتر و همچنین با قیمتی کاملا مقرون به صرفه در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. کناف ها به طور کلی به دو دسته کناف های ثابت و کناف های متحرک قابل تقسیم می باشند.

کناف های متحرک، کناف هایی می باشند که امکان جداسازی آنان از پنل سقفی وجود دارد. کناف های ثابت کناف هایی می باشند که به سقف متصل بوده و امکان جداسازی آنان از پنل سقفی وجود ندارد .

این کناف ها به طور کلی به دو دسته کناف های ساده و طرحدار قابل تقسیم می باشند که هر کدام در جایگاه خود و با توجه به انتظارات شما از آنان، دارای ویژگی های بسیار منحصربفردی می باشند.

کناف های ساده، کناف هایی می باشند که دارای هیچ طرح خاصی نمی باشند و تنها در اشکال هندسی گوناگون قابل استفاده می باشند.

این اشکال می توانند دایره، مستطیل و … باشند که هر کدام دارای زیبایی های خاص خود می باشند. استفاده از نور مخفی در کنار کناف سقفی ساده می تواند از بهترین ایده ها برای افزایش تاثیرگذاری محیط باشد.

کناف های طرحدار، کناف هایی می باشند که در مقابل کناف های ساده، می توانند دارای طرح های گوناگونی باشند و در رنگ های بسیار متنوعی مورد استفاده قرار بگیرند. برای استفاده از کناف های طرحدار، امکان هماهنگ سازی آنان با رنگ و دکوراسیون ساختمان وجود دارد.

مزایای کناف سقف در آشپزخانه

کناف های سقفی دارای مزایای بسیار زیادی می باشند و وجود همین مزایا سبب شده است که استفاده از آنان در ساختمان ها بسیار زیاد باشد.

کناف ها به خودی خود دارای ویژگی هایی خاص می باشند که وجود آنان، هر فردی را برای استفاده از آنان در بخش های گوناگون ترغیب می کند. از مزایای بسیار با اهمیت کناف ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کناف ها دارای قیمتی مقرون به صرفه می باشند .
 • به راحتی قابل نصب می باشند .
 • سرعت نصب و اجرای آنان بالا است .
 • دارای تنوع بالایی می باشند .
 • عایق صدا و حرارتی می باشند .
 • وزن بسیار کمی یه سقف اضافه می کنند.
 • به عنوان پوششی برای تجهیزات موجود در سقف مورد استفاده قرار می گیرند.
 • در هنگام وقوع زلزله ، نمی توانند خطر جانی داشته باشند.
 • دقیقا بعد از نصب قابل رنگ آمیزی می باشند.
 • امکان تعمیر و تعویض آنان وجود دارد.

خرید کناف سقف آشپزخانه

امروزه به دلیل استقبال بسیار زیادی که از کناف ها در سراسر کشور موجود می باشد، افراد بسیاری در راستای تولید و ارائه این محصولات در حال فعالیت می باشند و هر کدام با در نظر گرفتن خدماتی ویژه، در تلاش برای رضایت مشتریان خود می باشند.

در میان تمام فروشندگان و فروشگاه های مختلفی که انواع کناف ها را ارائه می دهند، آنچه می تواند موجب تمایز باشد، کیفیت کناف ها و خدماتی است که فروشگاه مد نظر برای تبدیل مخاطبان خود به مشتریان وفادار انجام می دهد.

امروزه به دلیل اهمیت بسیار زیاد بازاریابی دیجیتال و وجود فروشگاه های مجازی برای انواع محصولات، وجود سایتی کاملا کاربرپسندانه و کامل برای رضایت مشتریان بسیار حائذ اهمیت می باشد.

شرکت فیدار سازه گستر تچرا با داشتن سابقه ای بسیار درخشان و طولانی در زمینه ارائه و نصب انواع کناف، می تواند شما را در راستای خریدی کاملا هوشمندانه و مقرون به صرفه یاری کند. کناف سقف ارزان بسیار پر کاربرد می باشد.

قیمت کناف سقف آشپزخانه

قیمت کناف های کی پلاس به عوامل بسیار زیادی وابسته می باشد و هر کدام از این عومل به تنهایی می توانند در افزایش و کاهش قیمت نهایی کناف ها تاثیرگذار باشند. عوامل موثر بر قیمت کناف ها به صورت زیر قابل تقسیم می باشند:

 • متریال و مواد مورد استفاده در ساخت کناف ها
 • متراژ ساختمان و محل مد نظر برای نصب کناف ها
 • سختی کار نصاب
 • قیمت روز مصالح و تجهیزات
 • نوسانات بازار اقتصادی

برای اطلاع از قیمت دقیق انواع کناف ها، شرکت فیدار سازه گستر تچرا را دنبال کنید.

طراحی زیبا سقف آشپزخانه

زیبایی و تاثیرگذاری محیط منزل و به طور کلی ساختمان دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد و از این رو ایده های بسیار خلاقانه ای در این راستا وجود خواهد داشت.

استفاده از کناف از بهترین ایده هایی می باشد که برای ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. کناف ها دارای تنوع بالایی می باشند و به دلیل همین تنوع می توانند با ایده هایی بسیار متفاوت در فضای ساختمان ها مورد استفاده قرار بگیرند.

کناف های مورد استفاده در سقف ها برای اجرا و پیاده سازی نیاز به یک سری اصول و قواعد دارند که در صورت عدم توجه به آنان ، خروجی مناسبی برای فضای مد نظر تولید نخواهد شد.

برای اجرای کناف ها ارتفاع سقف دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. هر چه ارتفاع سقف بیشتر باشد، طراحان داخلی فرصت بیشتر و مناسب تری برای ایده پردازی انواع کناف ها خواهند داشت.

برای سقف هایی که دارای ارتفاع کم می باشند، استفاده از کناف به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود ولی در مقابل برای سقف هایی که دارای ارتفاع بلندی می باشند، انواع سقف های کاذب و کناف قابل استفاده می باشد و هیچ محدودیتی برای اجرای آنان وجود ندارد.

برای سقف هایی که دارای ارتفاع متوسط می باشند، کناف هایی با طرح های ساده و مینیمال دارای بیشترین تاثیرگذاری می باشند و می توانند به بهترین شکل در زیبایی محیط موثر باشند.

کناف سقف آشپزخانه مستطیلی

در میان اشکال هندسی مورد استفاده در سقف، مستطیل دارای بیشترین طرفدار می باشد و دلیل آن، امکان جداسازی آشپزخانه از دیگر بخش های ساختمان می باشد.

استفاده از اشکال هندسی در عین سادگی می توانند بسیار خلاقانه به نظر بیایند و این گونه طرح خا همواره به روز می باشند، زیرا سادگی همیشه مورد توجه بوده و هیچ گاه از مد نخواهد افتاد. استفاده از انواع اشکال هندسی در کناف سقف، به نوعی تداعی کننده سبک مدرن می باشد.

در سبک مدرن، پیچیدگی و جزئیات سبک کلاسیک موجود نمی باشد و به همین دلیل استفاده از طرح های مینیمال در این نوع سبک بسیار متداول می باشد.

ستفاده ازاین نوع کناف ها در سقف آشپزخانه، می تواند از بهترین ایده ها جهت زیبا سازی فضای آشپزخانه و جداسازی محیط آن از بخش های دیگر ساختمان باشد.

ستفاده از نور مخفی در کنار کناف سقفی ساده می تواند زیبایی آن را دو چندان کرده و محیطی کاملا مدرن و شیک برای ساختمان شما فراهم کند.

کناف سقف آشپزخانه جزیره

آشپزخانه به عنوان محیطی که افراد مدت زمان بسیاری را در آن سپری می کنند دارای اهمیت بسیار زیبایی می باشد و به همین علت طراحان داخلی در هنگام اجرای طرح های گوناگون جهت دکوراتیو کردن آن، ازدقت بسیار زیادی بهره خواهند برد.

از ایده های بسیار خلاقانه ای که امروزه برای بسیاری از آشپزخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده از جزیره در محیط آشپزخانه ها می باشد که با جابجایی خود می تواند شرایط گوناگونی را برای محیط ایجاد کند.

استفاده از کناف در چنین آشپزخانه هایی بسیار مرسوم بوده و می تواند هماهنگی مناسبی با جزیره ایجاد کند.

از زیباترین کناف سقف آشپزخانه، می توان به کناف سقف آشپزخانه ساده اشاره کرد که برای اکثر محیط ها بسیار مناسب می باشد و به جز ارتفاع سقف، محدودیتی برای اجرای آن وجود ندارد.

اگر آشپزخانه شما دارای ارتفاع بسیار کمی می باشد، حتی استفاده از کناف های ساده نیز برای این محیط ها پیشنهاد نمی شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.