ما را در اینستاگرام دنبال کنید :

تچرا - Tachra

قیمت تهیه مصالح و اجرا سقف کاذب کناف

دسته بندی


محبوب ترین مقاله ها


معرفی و کارایی سقف های کشسان کاذب لابل
۲۵ بهمن ۱۴۰۲

Introducing Labell stretch ceilings سقف های کشسان از مدرن ترین انواع سقف کاذب ...

کاربرد نور های خطی در سقف کناف
۳ بهمن ۱۴۰۲

The application of linear lights in the false ceiling of knauf در حال ...

معرفی آکواپلاس، محصول جدید شرکت کی پلاس
۸ آبان ۱۴۰۲

Introducing Aquaplus, a new product of Kplus company پانل مسلح سیمانی از محبوب ...

معرفی و کاربرد تایل آکوستیک الیاف معدنی
۲۴ مهر ۱۴۰۲

Introduction and application of mineral fiber acoustic tile در این سال های اخیر ...

مزایا و ویژگی های محصولات پودری کی پلاس
۱۸ مهر ۱۴۰۲

Advantages and features of K Plus powder products محصولات پودری کی پلاس در ...

معرفی پانل های روکش دار گچی کناف ایران
۲۶ شهریور ۱۴۰۲

Introduction of knauf plaster coated panels در بحث ساخت و ساز، بهره وری ...

برچسب ها


قیمت تهیه مصالح و اجرا سقف کاذب کناف

قیمت تهیه مصالح و اجرا سقف کاذب کناف

The price of procurement of materials and the execution of the false ceiling of knauf

قیمت کناف از پروژه ای به پروژه دیگر متغیر می باشد و نمی توان قیمتی ثابت برای آنان در نظر گرفت . به طور کلی امروزه استفاده از کناف سقف برای بسیاری از دکوراسیون داخلی بسیار پر کاربرد است و تعداد بیشماری از طراحان داخلی معتقدند استفاده از کناف سقف در بخش های مختلف یک ساختمان می تواند زیبایی و تاثیرگذاری آن را دو برابر کند .

در استفاده از کناف برای سقف بخش های مختلف یک ساختمان ، رعایت اصولی قانونی بسیار ضروری می باشد و عدم توجه به آنان می تواند موجب نتیجه ای عکس در نتیجه کار بشود . برای اجرای کناف سقف ، توجه به ارتفاع سقف و همچنین هماهنگی بین اجزای مختلف ساختمان بسیار ضروری می باشد .

قیمت اجرای کناف در سال 1400

در قیمت گذاری کناف و اجرای آن عوامل بسیار متعددی تاثیرگذار می باشند. از اصلی ترین عوامل در تعیین قیمت کناف ها، متریال و مواد تشکیل دهنده آنان است که هرچه دارای کیفیت بهتر و مواد اولیه مرغوب تری باشد ، قیمت آن نیز افزایش خواهد پیدا کرد.

کناف ها به طور کل یبه دو دسته ثابت و متحرک قابل تقسیم می باشند که در نوع ثابت آن، کناف ها از پنل سقفی جدا نخواهند شد و در مقابل، کناف های متحرک می توانند به راحتی از پنل سقفی جدا بشوند.

هر کدام از این کناف ها با توجه به کاربرد و متریال مورد استفاده در ساخت آنان دارای قیمت های متنوعی می باشند.

علاوه بر قیمت کناف ها، دستمزد نصاب نیز می تواند در تعیین قیمت نهایی بسیار تاثیرگذار باشد، هرچه سختی کار نصاب بیشتر باشد به مراتب هزینه نهایی نیز افزایش خواهد یافت.

بازار و شرایط اقتصادی امروزه به دلیل عدم ثبات، شرایطی را ایجاد کرده است که امکان قیمت گذاری ثابت برای محصولات و کالاها وجود ندارد، زیرا قیمت ها در مدت زمان بسیار کمی بروز می شوند. برای اطلاع از قیمت دقیق کناف سقف ارزان و نحوه سفارش آنان، با ما در ارتباط باشید.

قیمت اجرای کناف در سال 1401

امروزه به دلیل شرایط اقتصادی و عدم ثباتی که در بازار و قیمت گذاری های آن وجود دارد ، امکان قیمت گذاری ثابت برای هیچ نوع کالا و محصولی امکان پذیر نمی باشد، اما آنچه در چنین شرایطی بسیار واضح می باشد.

افزایش و نوسانات قیمت ها می باشد و این موضوع سبب شده است افراد بسیار زیادی تحت تاثیر چنین شرایطی قرار بگیرند. کناف نیز از جمله همین موارد می باشد که نمی توان با توجه به شرایط اقتصادی برای آن، قیمتی ثابت تعیین کرد.

شرکت تچرا با داشتن سابقه ای درخشان و طولانی در زمینه انواع کناف های سقفی و دیواری می تواند با بروز ترین اطلاعات در زمینه نصب کناف ها، شما را در جهت خریدی کاملا هوشمندانه و مقرون به صرفه راهنمائی کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت و نحوه سفارش انواع کناف، با ما در ارتباط باشید.

قیمت اجرای کناف در تهران

کناف امروزه در صنعت ساخت و ساز دارای کاربردهای بسیار زیادی می باشد و از این رو برای بسیاری از افراد مورد توجه قرار گرفته است .

توجه زیادی که به این نوع از مصالح ساختمانی صورت گرفته است ، موجب شده است که افراد بسیاری در راستای تولید و اراده این نوع از کناف ها در حال فعالیت باشند .

آنچه می تواند فروشگاه ها و تولیدکنندگان متفاوت را از یکدیگر متمایز کند ، کیفیت کالا و همچنین خدماتی می باشد که به مشتران خود ارائه می دهند.

شرکت تچرا با داشتن بیش از 10 سال سابقه در زمینه ارائه انواع کناف ها، اکنون دارای تجربه ای بسیار کاربردی در این زمینه بوده و می تواند مخاطبان خود را به مشتریانی وفادار تبدیل کند.

شرکت تچرا با داشتن تنوع قیمت محصولات و همچنین خدمات گوناگون، می تواند بهترین گزینه برای انتخاب و اعتماد شما باشد. برای دریافت قیمت انواع کناف و نحوه سفارش آنان ما را دنبال کنید.

قیمت کناف سقف نور مخفی

کناف های کی پلاس مورد استفاده در سقف به دو صورت ثابت و متحرک می باشند. کناف های سقفی ثابت دارای دو نوع ساده و طرحدار می باشند که در بسیاری از شرایط با توجه به کاربرد مورد انتظار شما، هر کدام دارای مزیت های بسیار زیادی می باشند.

کناف های ساده، کناف هایی می باشند که در اشکال هندسی گوناگون از جمله دایره و مستطیل قابل سفارش و ارائه می باشند.

این نوع از کناف ها به دلیل سادگی ای که دارا می باشند، همیشه طرفدارن خاص خود را دارا می باشند و بیشتر برای استفاده در سبک های مدرن و مینیمال مورد استفاده قرار می گیرند.

استفاده از نورپردازی در کنار این نوع از کناف ها می تواند از بهترین ایده هایی باشد که طراحان داخلی برای جذابیت بیشتر سقف و به طور کلی محیط، مورد استفاده قرار می دهند.

نورپردازی های مورد استفاده در سقف کناف، می تواند با جزئیات و یا حتی بسیار ساده طراحی شود. انتخاب هر کدام از این موارد تا حد بسیار زیادی در ابتدا به سلیقه شخصی شما و در گام بعد به میزان هماهنگی با محیط وابسته می باشد.

نورپردازی های موجود دارای رنگ های بسیار متنوعی می باشند که انتخاب رنگ آنان نیز تا حد زیادی به تناسب با محیط بستگی خواهد داشت. برای دریافت قیمت کناف سقف نور مخفی و نحوه سفارش آن ما را دنبال کنید.

قیمت کناف سقف پذیرایی مستطیلی

از میان کناف هایی که به صورت ثابت در سقف مورد استفاده قرار می گیرند ، نوع ساده آن دارای طرفدارن بسیار زیادی می باشد. این نوع کناف ها بیشتر در اشکال هندسی و به خصوص دایره و مستطیل قابل ارائه می باشند.

هر دو طرح بیان شده در طراحی داخلی بسیار پرکاربرد می باشند، اما مستطیل دارای مزایای بسیار زیادی به خصوص برای استفاده در محیط هایی می باشد که فضای آن با یکدیگر تفکیک نشده است.

استفاده از این نوع سقف ها در فضای گوناگون از جمله پذیرایی، موجب تفکیکآن فضا از فضای دیگر می شود، در واقع به واسطه استفاده از این نوع کناف ها در سقف، می توان به راحتی فضای ساختمان را از یکدیگر متمایز کرد و از زیبایی دوچندان آن بهره برد.

این نوع کناف ها در هر نوع محیطی قابل استفاده می باشند و برای آنان هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. برای اطلاع از قیمت انواع کناف سقف ما را دنبال کنید.

لیست قیمت دستمزد اجرای کناف

برای تعیین قیمت کناف سقف، عوامل متعددی تعیین کننده می باشند. هر کدام از این دلایل به خودی خود می توانند در متغیر بودن و کم و زیاد شدن قیمت ها تاثیر گذار باشند.

از اصلی ترین دلایلی که می تواند در قیمت کناف مهم باشد، جنس و متریال مصرفی باشد و بعد از آن اجرت نصاب، که هرچه دارای سختی کار بیشتری باشد، اجرت بیشتری نیز خواهد داشت.

امروزه نیز عدم ثبات بازار اقتصادی و ارز، از دلایلی است که امکان تعیین قیمت ثابت برای محصولات و خدمات امکان پذیر نیست. با توجه به تمام مطالب گفته شده، برای اطلاع از قیمت کناف سقف و نحوه سفارش آن ما را دنبال کنید.

نحوه محاسبه قیمت کناف سقف

  • برای محاسبه قیمت کناف سقف به طور کلی 4 روش موجود می باشد
  • محاسبه قیمت کناف به صورت سطح گسترده نمایان
  • متر کردن سقف کاذب کناف بر اساس متراژ زیربنا
  • اعلام مبلغ به صورت تلفیقی ( متراژ زیر بنا و متر طول باکس )

پرداخت نهایی به صورت مقطوع

شرکت فیدار سازه گستر تچرا، با سابقه ای درخشان در زمینه ارائه انواع کناف های سقف و همچنین با تنوع قیمت، می تواند بهترین گزینه برای انتخاب توسط مشتریانی باشد که کیفیت و اصالت کالا و محصولات برایشان با اهمیت می باشد و همچنین می توانند با تضمین خدمات پس از فروش، به آسودگی به ما اعتماد کنند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه، شرکت ما را دنبال کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.