ما را در اینستاگرام دنبال کنید :

تچرا - Tachra

سقف کاذب اتاق خواب را چگونه طراحی کنیم؟

دسته بندی


محبوب ترین مقاله ها


معرفی و کارایی سقف های کشسان کاذب لابل
۲۵ بهمن ۱۴۰۲

Introducing Labell stretch ceilings سقف های کشسان از مدرن ترین انواع سقف کاذب ...

کاربرد نور های خطی در سقف کناف
۳ بهمن ۱۴۰۲

The application of linear lights in the false ceiling of knauf در حال ...

معرفی آکواپلاس، محصول جدید شرکت کی پلاس
۸ آبان ۱۴۰۲

Introducing Aquaplus, a new product of Kplus company پانل مسلح سیمانی از محبوب ...

معرفی و کاربرد تایل آکوستیک الیاف معدنی
۲۴ مهر ۱۴۰۲

Introduction and application of mineral fiber acoustic tile در این سال های اخیر ...

مزایا و ویژگی های محصولات پودری کی پلاس
۱۸ مهر ۱۴۰۲

Advantages and features of K Plus powder products محصولات پودری کی پلاس در ...

معرفی پانل های روکش دار گچی کناف ایران
۲۶ شهریور ۱۴۰۲

Introduction of knauf plaster coated panels در بحث ساخت و ساز، بهره وری ...

برچسب ها


سقف کاذب اتاق خواب را چگونه طراحی کنیم؟

سقف کاذب اتاق خواب را چگونه طراحی کنیم؟

How to design the ceiling of a boy’s bedroom?

کناف سقف از جمله روش هایی می باشد که با استفاده از آن در سقف اتاق خواب، می توانیم به زیبایی دو چندان محیط بیفزاییم. به طور کلی استفاده از کناف سقف دارای مزایای بسیار زیادی می باشد که در مقایسه با روش های قدیمی که در گذشته بسیار پر کاربرد بوده اند، دارای طرفداران بسیار بیشتری می باشند.

کناف ها نسل جدیدی از سازه های گچی می باشند که چندین سال است با ورود به صنعت ساخت و ساز توانسته است جایگاه ویژه ای برای خود به تثبیت برساند.

کناف ها دارای انواع گوناگونی می باشند که بسته به محیط و شرایط آن و همچنین کاربردهای مورد انتظار از آنان، انتخاب خواهند شد.

مزایای کناف سقف اتاق خواب

به طور کلی استفاده از کناف سقف دارای مزایای بسیار زیادی می باشد و به سبب وجود همین مزایا است که کناف ها در صنعت ساخت و ساز و به ویژه طراحی داخلی دارای اهمیت بسیار زیادی می باشند.

از جمله مزایای بسیار با ارزشی که برای کناف سقف در مقایسه با روش های قدیمی مورد استفاده در سقف وجود دارد، عبارتند از :

 • برای اجرای کناف سقف هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و در هر محیطی قابل نصب می باشد .
 • نصب کناف ها بسیار ساده بوده و در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام می شود .
 • امکان رنگ آمیزی آنان بعد از نصب میسر می باشد .
 • با استفاده از کناف در سقف ، امکان پنهان سازی تجهیزات و تاسیسات موجود در سقف وجود دارد .
 • کناف ها بسیار سبک بوده و وزن اضافی به سقف وارد نمی کنند .
 • عایق بسیار مناسبی برای صوت و حرارت می باشند .
 • در صورت نیاز به سادگی قابل تعمیر و تعویض می باشند .
 • دارای هزینه مقرون به صرفه ای می باشند .
 • دارای تنوع بالایی می باشند و امکان هماهنگی آنان با بخش های دیگر ساختمان امکان پذیر است .
 • ضخامت سقف های کنافی در مقایسه با روش های سنتی مورد استفاده در سقف بسیار کمتر است .
 • این نوع سقف ها دارای مقاومت در برابر آتش و رطوبت می باشند .

کناف سقف اتاق خواب کوچک

استفاده از کناف در سقف به منظور افزایش زیبایی محیط و تاثیرگذاری آن می باشد، در صورتیکه اگر در پیاده سازی و اجرای آن اصول و قواعد خاصی رعایت نشود، نه تنها نمی تواند در زیبایی محیط تاثیرگذار باشد بلکه می تواند نتیجه ای کاملا عکس تولید کند.

در استفاده از کناف برای سقف، ویژگی های محیطی دارای اهمیت بسیار زیادی می باشند و عدم توجه به آنان، می تواند علاوه بر ظاهر نامناسب، هزینه ای دو برابر به همراه داشته باشد.

زیرا قطعا اگر ساکنین ساختمان از نتیجه نصب کناف در سقف رضایت نداشته باشند، به ناچار آن را تغییر خواهند داد و این می تواند موجب هزینه ای دو برابر برای آنان شود. در استفاده از کناف برای سقف، ارتفاع سقف و همچنین متراژ محیط دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. در ادامه به بررسی این موضوع پرداخته می شود.

اتاق خواب با ارتفاع سقف کم

برای اتاق خواب هایی که دارای ارتفاع سقف کم می باشند ، استفاده از کناف در سقف نمی تواند ایده تاثیرگذاری برای افزایش زیبایی محیط اتاق خواب باشد.

زیرا این نوع از اتاق خواب ها به خودی خود دارای محدودیت هایی می باشند و اضافه کردن کناف در سقف نیز می تواند این محدودیت ها را به خودی خود افزایش دهد. استفاده از کناف سقف در چنین اتاق خواب هایی چندان به دکوراتیو کردن آنان کمکی نمی کند.

اتاق خواب با ارتفاع سقف متوسط

برای اتاق خواب هایی با ارتفاع متوسط، استفاده از کناف های ساده و مینیمال بسیار موثر می باشد. کناف هایی با طرح های اشکال هندسی که می توانند موجب ایجاد و شکل گیری سبک مدرن بشوند در چنین محیط هایی بسیار مناسب و ایده ال بوده و همچنین می توانند در زیبایی اتاق خواب بسیار تاثیرگذار باشند.

استفاده از نور مخفی در کنار کناف سقفی با طرح های ساده و مینیمال از ایده هایی بسیار خلاقانه در طراحی و دیزاین اتاق خواب می باشد.

اتاق خواب با ارتفاع سقف زیاد

برای اتاق خواب هایی که دارای ارتفاع بسیار زیاد می باشند و به نوعی دارای ارتفاع سقف بلند می باشند، هیچ گونه محدودیتی برای اجرای کناف سقف وجود نداشته و امکان استفاده از انواع کناف ها و با هر طرحی برای چنین اتاق خواب هایی موجود می باشد. امکان اجرای انواع سبک ها برای اتاق خواب هایی با ارتفاع سقف بلند میسر می باشد.

کناف سقف اتاق خواب والدین

طراحی کناف سقف دارای اهمیت بسیار زیادی در طراحی و دیزاین دکوراسیون داخلی می باشد. اتاق خواب محلی است برای استراحت و به همین دلیل ظاهر و زیبایی آن، می تواند تاثیر مستقیمی در روحیه افراد ساکن در آن داشته باشد.

کناف سقف اتاق خواب والدین نیز باید دارای ویژگی هایی باشد که بتواند در زیبایی اتاق خواب تاثیر داشته باشد. برای اجرای کناف ارتفاع سقف دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد و توجه به ویژگی های محیط و هماهنگی کناف سقف با بخش های دیگر اتاق دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد.

برای اجرای کناف سقف، تنوع بسیار زیادی وجود دارد و می توان از میان طرح های ساده که عموما در اشکال هندسی قابل ارائه می باشند و همچنین طرح هایی پیچیده تر، با توجه به سلیقه شما و همچنین تناسب با محیط، هر نوع کنافی را انتخاب کرد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه انواع کناف و کناف سقف ارزان و مشاوره با کارشناسان، شرکت فیدار سازه گستر تچرا را دنبال کنید.

طرح کناف اتاق خواب مستر

کناف ها برای سقف انواع اتاق خواب ها از جمله: سقف اتاق خواب جوان، سقف اتاق خواب مدرن و … قابل استفاده می باشد و دلیل آن تنوع بسیار بالایی است که برای کناف ها وجود دارد.

به طور کلی کناف های کی پلاس دارای دو نوع ثابت و متحرک می باشند که در آنان کناف سقفی ثابت، ساکن بوده و امکان جداسازی آنان از پنل سقفی وجود ندارد، این نوع کناف ها دارای دو مدل ساده و طرحدار می باشند که هر کدام در جایگاه خود دارای مزایای بسیار زیادی می باشند.

نوع ساده این کناف ها، اغلب در اشکال هندسی گوناگون قابل ارئه می باشند که دارای تنوع بسیار زیادی می باشند و می توانند تداعی کننده سبک مدرن در دکوراسیون شما باشند. در مقابل نوع طرحدار آنان، دارای طرح های گوناگونی از جمله: پروانه، گل و … می باشد که براساس اتاق خواب و ویژگی های مختلف آن، قابل انتخاب می باشد.

اتاق خواب مستر نیز دارای ویژگی های خاص می باشد که در هنگام استفاده از کناف سقف توجه به آنان بسیار ضروری می باشد. هماهنگی بخش های مختلف اتاق خواب با کناف مورد استفاده در سقف بسیار با اهمیت می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه انواع کناف و مشاوره با کارشناسان، شرکت فیدار سازه گستر تچرا را دنبال کنید.

کناف سقف اتاق خواب جدید

در اجرای کناف ها، مدل سقف اتاق خواب و همچنین ارتفاع سقف و متراژ اتاق خواب دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. پیاده سازی انواع سبک ها از جمله مدرن و کلاسیک در اتاق خواب ها با توجه به شرایط امکان پذیر می باشد به گونه ای که اگر ارتفاع سقف بلند باشد، امکان اجرای انواع سبک ها در آن وجود دارد.

برای توضیح بیشتر در ارتباط با تفاوت این دو نوع سبک می توان چنین بیان کرد که در سبک کلاسیک، کناف سقف دارای جزئیات بسیار زیادی می باشد و از پیچیدگی های فراوانی برخوردار می باشد.

در مقابل سبک مدرن، سبکی است که سرشار از سادگی می باشد و انواع اشکال هندسی در اجرای این گونه کناف ها بسیار مشهود می باشد.

در سبک مدرن استفاده از طرح های مینیمال بسیار پرکاربرد می باشد و می توانند از جمله سبک هایی در نظ گرفته بشوند که همیشه طرفدارن خاص خود را دارند زیرا سادگی آنان همیشه مورد توجه بوده و هیچ گاه از مد نخواهد افتاد.

خرید کناف سقف اتاق خواب

کناف ها به دلیل استقبال بسیار زیادی که از جانب افراد گوناگون در سراسر کشور برای آنان مشاده می شود، مورد توجه بسیاری از تولیدکنندگان قرار گرفته و در بسیاری از بخش های داخلی و خارجی کشور در حال تولید می باشند.

انتخاب فروشگاه مناسب جهت خرید انواع کناف ها، تا حد بسیار زیادی به کیفیت کالا و خدمات و شرایط ویژه ای که آنان برای مشتریان خود فراهم می کنند، وابسته می باشد.

شرکت فیدار سازه گستر تچرا، با سابقه ای درخشان در زمینه ارائه انواع کناف ها و همچنین با تنوع قیمت، می تواند بهترین انتخاب برای خرید انواع کناف ها باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه، ما را دنبال کنید.

قیمت کناف سقف اتاق خواب

کناف سقفی دارای قیمت های بسیار متنوعی می باشد . قیمت کناف های سقفی به عوامل بسیار متعددی وابسته می باشد و براساس شرایط و موقعیت تغییر خواهند کرد .

از جمله اصلی ترین عوامل در تعیین قیمت کناف ها، متریال و مواد مورد استفاده در ساخت آنان می باشد که هرچه دارای کیفیت بهتری باشند، دارای قیمت بیشتری نیز خواهند بود. برای تعیین قیمت نهایی کناف ها، اجرت نصاب بسیار با اهمیت می باشد، زیرا هرچه سختی کار نصاب در نصب کناف ها بیشتر باشد، هزینه نهایی افزایش خواهد یافت.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت و نحوه سفارش انواع کناف سقف، شرکت تچرا را دنبال کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.